ОСТАННІ НОВИНИ

На фольк-балі «Перелаз’» зібрали півмільйона гривень для підтримки студентів УКУ

|

У Львові провели V Благодійний фольк-баль «Перелаз’». Цього року захід зібрав понад 150 представників підприємницьких кіл Львова, Тернополя, Вінниці та Києва. Про це повідомляє прес-служба УКУ.

Традиційно під час фольк-балю відбулись благодійна лотерея та аукціон. Організатори представили 27 творів мистецтва відомих українських митців: Івана Проціва, Миколи Шимчука, Петра Сипняка, Ігоря Романка, Сергія Савченка, Юрка Коха та Олега Дергачова. Найдорожчими лотами стали твори львівського художника Михайла Демцю і американських графіків українського походження Вальтера Свириденка та Якова Гніздовського.

Відтак, усі зібрані кошти, а це близько півмільйона гривень, віддали для підтримки малозабезпечених студентів Українського католицького університету.

Під час «Перелазу» домовилися про заснування чотирьох квартальних, чотирьох піврічних та чотирнадцятьох річних стипендій для студентів Українського католицького університету на 2012-2013 навчальний рік.

 Спеціальними гостями вечора були  українські музиканти: фіналісти телевізійного проекту «Голос країни» Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян-Бабурка, гурт «Йорий Клоц» та скрипаль-віртуоз Василь Попадюк.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...