ОСТАННІ НОВИНИ

«Арену Львів» охоронятимуть кияни

|

ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові» 4 травня уклало угоду з ТОВ «Євростандарт – Сервіс» на виконання будівельно-монтажних робіт з встановлення устаткування, меблів та інвентарю для приміщень громадського харчування стадіону по вул.Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові. Вартість угоди склала 8,62 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», що обґрунтовується стислими термінами до початку Євро-2012. Перший матч у Львові буде зіграно 9 червня.

Нагадаємо, київське підприємство «Євростандарт-сервіс» також постачало обладнання вартістю 9,87 млн грн. для закладів громадського харчування на НСК «Олімпійський» в Києві.

10 травня ДП «Дирекція з будівництва об’єктів до Євро-2012 у м. Львові» також уклала угоду на охорону стадіону з ТОВ «Київська варта» вартістю 680 тис грн. Ця ж компанія недавно отримала підряд на охорону київського стадіону “Олімпійський”.

Нагадаємо, голова постійної комісії з фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Яромир Самагальський повідомив, що у Львові місцевий бізнес брав мінімальну участь у підготовці до проведення Євро-2012 – фірми, що будували об’єкти інфраструктури, були з Києва та Донецька.

 

«Наші гроші»

 Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...