ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині завершено весняну лісокультурну компанію 2012 року

|

Лісівники Львівщини завершили весняні лісокультурні роботи. Весною цього року працівниками держлісгоспів Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства посаджено 1368 га лісових культур, що становить 106% до плану весни. Поряд з цим проведено доповнення існуючих лісових культур на площі 1400 га. Про це інформує сайт Львівського обласного управління лісового  та мисливського господарства.

Під час проведення таких робіт було висаджено понад 10 млн. шт. сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших).

На лісових ділянках з багатими умовами проростання, завдяки якісному виконанню робіт по заготівлі деревини вдалося досягти якісного природного відновлення лісу, їх площа становить майже1000 га.

Поряд з лісовідновленням лісівники також систематично працюють над питанням збільшення лісистості області, так в цьому році створено10 ганових лісів на еродованих, малопродуктивних землях. На даний час питання створення нових лісів напряму залежить від процесу надання відповідних земельних ділянок для лісорозведення громадами сільських та селищних рад.

Фото: Львівський портал  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...