ОСТАННІ НОВИНИ

Оголошено прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

|

 Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує черговий прийом до 10 серпня 2012 року творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола – 24 грудня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики» щорічно присуджується відповідна Премія у розмірі 5 (п’ять) тисяч гривень.

На здобуття Премії приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Премії можуть бути висунуті роботи як від окремих осіб, так і від творчих колективів, але у складі не більше 5 осіб.

На розгляд Комітету подаються особисто у канцелярію або поштою за адресою:01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення та радіомовлення, з поміткою: На здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі  журналістики:

– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

– примірник публікації (твору) на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD): назва ЗМІ, номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо;

– копія паспорта, у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу.

З Положенням про Премію можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України в рубриці «Виставки, конкурси, премії», у розділі «Премії».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...