ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні почнуть демонтаж літнього майданчика у Бернардинському дворику

Львівський портал

|

Відповідно до рішення Господарського суду Львівської області літній майданчик у Бернардинському дворику, який належить мережі закладів громадського харчування «!Фест», є об’єктом самочинного будівництва і має бути демонтований. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Демонтувати літній майданчик планується сьогодні, 6 жовтня.

«Є рішення Господарського суду Львівської області, підтверджене рішеннями суддів апеляційно-касаційної інстанції.  Встановлено, що цей об’єкт є самочинним будівництвом і повинен бути демонтований. Належним чином відкрито виконавче провадження. Постанова про відкриття виконавчого провадження станом на сьогодні не оскаржується в жодному суді», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич. 

Зазначимо, що на вході до літнього майданчику встановлена табличка, яка інформує про те, що там знаходиться громадська приймальня народного депутата України Володимира Ар’єва.

Нагадаємо, 5 березня, Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію «!Фест» демонтувати збудовану конструкцію у Бернардинському дворику.

Ще 30 квітня 2010 року компанія “!Фест” звернулася до міської ради з проханням надати дозвіл на розміщення літнього майданчика в Бернардинському дворику. Однак, 1 листопада літній майданчик вже мали демонтувати. Попри те, там розпочали будівельні роботи.

«10 листопада мережа «!Фест» почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон – зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом», – розповідають у Галицькій районній адміністрації.

16 грудня 2010 року Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію «!Фест» зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...