ОСТАННІ НОВИНИ

Формулу для розрахунку освітян перенесли на наступну сесію

Львівський портал

|

Розгляд питання про введення формули розрахунку кількості ставок педагогічного персоналу перенесли на наступне пленарне засідання, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Міський голова після попереднього пленарного засідання не підписав ухвалу про скасування рішення виконавчого комітету № 493 від 06.05.2011 «Про введення формули розрахунку кількості ставок педагогічного персоналу для загальноосвітніх навчальних закладів» через брак виважених аргументів.

«Розпорядженням міського голови була сформована комісія, яка закінчила свою роботу і рекомендації комісії доопрацювати рішення виконавчого комітету, щоб винести його у новій редакції. Враховуючи відповідне рішення, я відкликав своє вето, яке наклав на ухвалу, і підписав ухвалу. Зараз готується новий проект рішення комітету», – вважає міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, на засіданні 6 травня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив формулу розрахунку кількості ставок педагогічного персоналу для загальноосвітніх навчальних закладів. Так, розрахунок відбуватиметься за формулою «ах+b», де «а» – кількість ставок на одного учня згідно з робочим навчальним планом при розрахунковій кількості учнів у класі 27 осіб, «х» – фактична кількість учнів, а «b» – стала кількість ставок адміністративно-педагогічного персоналу, яка становить 5 одиниць. Таким чином, розрахунковий показник кількості педагогічного персоналу не може бути нижчим за фактичну тарифікацію.

Формула буде застосовуватися у три етапи: у навчальному році 2011/2012 планується охопити 70% загальноосвітніх навчальних закладів міста, у 2012/2013 – 80%, і у 2013/2014 – 95%.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...