ОСТАННІ НОВИНИ

У Стрию підприємці спільно з активістами Європейської партії України погрожують перекрити міжнародну трасу «Київ-Чоп»

Львівський портал

|

Під гаслом «Ні: новому Податковому кодексу, пенсійній реформі та свавіллю влади!» сьогодні, 11 жовтня, у Стрию на Львівщині відбулася організована Європейською партією України акція протесту підприємців, у якій взяли участь близько п’яти тисяч осіб. Про це повідомляє прес-служба ЛОО політичної партії «Європейська партія України».  

Обурені підприємці зібрались на майдані Незалежності, біля пам`ятника Будителям, аби висловити свою незгоду проти нового Податкового кодексу. У разі невиконання своїх вимог підприємці Львівщини спільно з активістами Європейської партії України погрожують перекрити міжнародну трасу «Київ-Чоп».

За сприяння Європейської партії України, сьогоднішня акція стала вже другим етапом протестних дій. Зокрема, в п’ятницю, 8 жовтня, в Стрию вже відбувся протест, в якому взяли участь понад 1000 підприємців. У центрі міста на чотири години (з 10.00 до 14.00) припинили роботу практично усі торгові заклади – промисловий та продуктовий ринок, ринок вживаного одягу та ще понад 100 торгових точок.

Учасники акції вийшли під міську раду і передали меру міста листа на ім’я голови Львівської ОДА Василя Горбаля, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та голови Верховної Ради Володимира Литвина з вимогою відхилити існуючі варіанти закону «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» і Податкового Кодексу та розпочати роботу над новим документом із залученням до обговорення громадських експертів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...