ОСТАННІ НОВИНИ

Партія регіонів приготувалася «вбити» Верховну Раду

Львівський портал

|

Фракція Партії регіонів одноголосно виступає за складення депутатських мандатів для розпуску Верховної Ради. Про це журналістам у четвер заявив «регіонал» Сергій Льовочкін, повідомляє «Українська правда».

«Таке питання розглядали вчора, і фракція одностайно ухвалила рішення, що в разі, коли такий крок буде потрібен для того, щоб зупинити економічне падіння і непрофесійну владу, ми на нього підемо», – сказав він.

Проте Льовочкін не відповів на запитання, коли саме настане цей момент і чи не настане він після невдалої спроби Партії регіонів відправити у відставку уряд Юлії Тимошенко.

«Коли це буде потрібно, запевняю вас, ми це зробимо», – сказав він.

Водночас, відповідаючи на запитання, який сенс звільняти уряд Тимошенко, якщо він все одно залишається у статусі в.о., Льовочкін відповів, що це допоможе посилити контролюючу функцію парламенту за діяльністю Кабміну.

«Зараз вони не зважають, наприклад, на рішення парламентських комітетів. Завдяки статусу в.о. вони стануть більш залежними від Верховної Ради», – сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи може Партія регіонів запропонувати створення нового уряду і коаліції, Льовочкін сказав, що, на його думку, «новий уряд може бути створений лише після нових парламентських виборів».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...