Команда “ЕкоЛан” – переможець першого турніру з міні-футболу

|

Команда корпорації “ЕкоЛан” стала переможцем першого турніру з міні-футболу, організатором якого виступило ТзОВ “Техніка для бізнесу”, а співорганізатором фірма “Xerox”. Про це повідомив відділ інформації корпорації “ЕкоЛан”.

Турнір, участь в якому взяли шість футбольних колективів, пройшов 17-18 вересня у Малечковичах на базі клубу ТВД. Шестеро учасників були розбиті на дві групи, з яких по два переможці виходили у півфінали, а відтак їх переможці у фіналі виборювали перше місце, а дві інші команди змагалися за третє місце.

Команда корпорації “ЕкоЛан” двічі з великими рахунками перемогла своїх суперників у групі, далі здолала у півфіналі колектив фірми “СофтСерв” з рахунком 4-2, а у вирішальному поєдинку перемогла іншого фіналіста – команду UMC з рахунком 8-0. Чемпіон змагань отримав Кубок турніру та лазерний принтер у подарунок.