ОСТАННІ НОВИНИ

Завантаженість лікарень на Львівщині зросла до 44%

Наталя Дуляба

|

Станом на вівторок, 30 червня, в Україні у лікарнях перебувають 4 724 людини, яким діагностували коронавірус. Найбільше завантажені лікарні на Закарпатті, Волині та у Чернівецькій області. Львівщина займає четверте місце із показником завантаженості у 44,4%. Про це Львівському порталу повідомили у Центрі громадського здоров’я.

 

У стаціонарах зараз лікуються 4 724 пацієнти із підтвердженим коронавірусом, 92 із них під’єднані до апаратів ШВЛ.

«Станом на 30 червня в Україні 4 147 (17,7%) лікарняних ліжок зайняті хворими на СOVID-19 із виділених 23 419 ліжок у ЗОЗ першої хвилі та 577 (5,5%) ліжок другої хвилі із виділених 10 430 для пацієнтів з COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Реклама партнерів

Найбільше зайнятих ліжок – у лікарнях Закарпатської (71%), Волинської (56,5%), Чернівецької (47%), Львівської (44,4%) та Вінницької (43%) областей.

(Натисніть на зображення для збільшення)

Зазначимо, що Львівщина вже десять днів поспіль є лідером в Україні за кількістю хворих на коронавірус. COVID-19 підхопили вже 5435 мешканців області, за останню добу виявили 143 нових хворих.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснював, що суттєве збільшення хворих у Львівській області виникло через велику кількість проведених тестів.

Незважаючи на невтішну ситуацію із захворюваністю, у середині червня у Львівській ОДА запевняли, що медзаклади заповнені лише на 30% і проблем з госпіталізацією пацієнтів немає. Водночас уже тоді в обласній інфекційній лікарні практично не було вільних місць.

Наприкінці червня у ЛОДА заявили, що лікарні заповнені хворими на 42%. Із детальним переліком лікарень області, куди госпіталізовують хворих на коронавірус, можна ознайомитися за цим посиланням.

Заступник директора обласної інфекційної лікарні нещодавно розповідав Львівському порталу про те, що у медзакладі побільшало госпіталізованих хворих у важкому стані. Через це лікування займає близько місяця, а в реанімації – цілих три. Також медик зауважував, що коронавірус суттєво змінився, і тепер пневмонія може розвинутись за лічені дні та навіть безсимптомно.

Нагадаємо, що на Львівщині перевищений середній показник летальності від COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...