ОСТАННІ НОВИНИ

Обидва львівські ринки, які закрили через карантинні порушення, відновлять свою роботу

Соломія Головіна

|

У Львові дозволили далі працювати обом ринкам, що розташовуються на вулицях Володимира Великого на Мазепи, які із 7 квітня тимчасово закрили через порушення карантинних вимог. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Як пояснила керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусу інфекції Covid-19 у м. Львові Галина Слічна, базари усунули порушення.

«У понеділок прийняли рішення про закриття двох ринків – ринку «Тополя» і ринку на вул. Володимира Великого. Вчора ввечері наші комісії виїжджали на ці базари, порушення усунуто, тому комісія дозволила відкриття цих ринків», – сказала вона.

Також Галина Слічна додала, що через порушення умов карантину у Львові цього тижня склали 75 протоколів. Окрім цього, підготовлено 70 попереджень, де було виявлено перші порушення.

Як повідомляв Львівський портал, 7 квітня тимчасово закрили ринки «Тополя» на вул. Івана Мазепи та ринок біля універмагу на вул. Володимира Великого. Оскільки правоохоронці неодноразово фіксували великі скупчення людей.

Вже 10 квітня мерія прийняла рішення дозволили відновити роботу ринку «Біля Універмагу», що на вул. Володимира Великого, який усунув порушення та зобов’язався дотримуватись усіх правил на час карантину.

Зазначимо, ринки Львова повинні дотримуватись жорстких правил: не впускати на територію одночасно більше 10 покупців, розділити вхід та вихід, стежити за тим, чи вдячнені працівники і відвідувачі у маски чи респіратори, а також проводити дезінфекцію.

Також до 15 травня всі ринки Львова зобов’яжуть запровадити безготівковий розрахунок, щоб покупці мали альтернативу готівці. Таке нововведення хочуть впровадити, аби зменшити ризик поширення вірусів, в тому числі й COVID-19, через паперові банкноти.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...