ОСТАННІ НОВИНИ

Зеленський призначив першого нового голову РДА на Львівщині

Наталя Дуляба

|

Першим на Львівщині районом, який отримав нового керівника, став Пустомитівський. Головою Пустомитівської РДА призначили Андрія Марка. Про це йдеться у відповідному розпорядженні президента України від 28 листопада, передає Львівський портал.

 

«Призначити Марка Андрія Тарасовича головою Пустомитівської районної державної адміністрації Львівської області», – йдеться у документі.

Інформації про Андрія Марка є не так уже й багато. Як з’ясував Львівський портал, новоспечений посадовець прописаний у Пустомитах, одружений, має двох дітей. Володіє часткою юридично-консалтингової фірми «Порядок».

Реклама партнерів

У своїй декларації як кандидата на посаду голови Пустомитівської РДА Андрій Марко вказав трохи більше 109 тисяч гривень доходу, отриманих від незалежної професійної діяльності. Дружина посадовця торік жодних доходів, крім допомоги на дитину, не мала.

Власного житла Андрій Марко не має, натомість його дружина задекларувала земельну ділянку і будинок у Пустомитах, а також квартиру у Львові, яку вона придбала наприкінці 2018 року.

Новопризначений керівник Пустомитівщини їздить на автомобілі Toyota Corolla 2016 року випуску, а його дружина – на Suzuki Splash 2014 року випуску. Обидві автівки були придбані у 2017 році.

Жодних рахунків у банку чи готівки Андрій Марко і члени його сім’ї не задекларували.

Зазначимо, що попереднім головою Пустомитівської РДА був Ігор Хрунь. Його Володимир Зеленський звільнив на початку липня.

Станом на 12 серпня Львівщина вже не мала жодного голови РДА, яких призначав V президент України Петро Порошенко. Загалом в області є 20 районних державних адміністрацій.

Нагадаємо, в середині серпня влада гучно заявила про новий кадровий підхід на Львівщині. В центрі нововведень опинились голови районних державних адміністрацій, яких вирішили шукати за допомогою спеціальної платформи LIFT. Якщо раніше подання президенту на призначення чиновників такого рівня скеровував одноосібно голова облдержадміністрації, то тепер «Зе-команда» вирішила детінізувати цей процес і зробити його більш публічним.

Так, усі, хто хотів би очолити РДА на Львівщині, мали реєструватись на платформі LIFT і проходити подальший відбір із обговоренням громадськості. Однак цей процес виявився не таким уже й публічним. Детальніше про це читайте у статті Львівського порталу «Таємний LIFT. Хто може очолити РДА на Львівщині».

Своєю чергою голова Львівської ОДА Маркіян Мальський публічно не називав жодних ймовірних кандидатів на посади голів РДА, навіть тоді, коли вже відомі у ЛОДА імена надіслали на погодження у Кабмін. Мальський лише говорив про унікальність відбору через LIFT та про те, що новопризначені очільники районів працюватимуть близько року, оскільки реформа децентралізації згодом ліквідує такі посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.