ОСТАННІ НОВИНИ

Мерія дозволила будівництво готелю на Дорошенка

Соломія Головіна

|

Сьогодні, 9 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили містобудівні умови та обмеження для готелю з вбудованими торговими приміщеннями та конференц-залом на вул. П. Дорошенка, 2. Про це з місця події передає кореспондент Львівського порталу.

 

Також вирішили провести міжнародний архітектурний конкурс на найкращу проєктну пропозицію.

Нагадаємо, 27 вересня на засідання виконкому ЛМР це питання було перенесене для детальнішого обговорення.

Як повідомляв Львівський портал, будівництво нового готелю відбуватиметься на земельній ділянці площею 0,0995 га, цільове призначення якої – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Ділянка належить до земель житлового і громадської забудови, вид її використання – для будівництва торгового центру. Заплановано, що допустимий відсоток забудови земельної ділянки складе 97%.

Висота майбутнього готелю має становити 22 м, його частина примикатиме до існуючих будівель із західної, північної та східної сторони.

Цю земельну ділянку на вул. Дорошенка, 2 у квітні сесія Львівської міської ради віддала у власність ОСББ «Свободи 11». При цьому частина цієї ділянки, 0,0102 га, перебуває у межах червоних ліній, і на ній є обмеження права капітального будівництва та висадки дерев.

Зараз на цій ділянці розташовані МАФи та занедбана двоповерхова будівля. Водночас у рішенні зазначено, що земельна ділянка знаходиться у кварталі історично сформованої забудови у межах історичного ареалу міста. Про те, що ця територія попадає у буферну зону ЮНЕСКО, не вказано.

Депутат ЛМР Тарас Чолій запевняє, що цю ділянку фактично вкрали у громади міста, використовуючи типову схему – відведення комунальної землі під фіктивне ОСББ.

На вул. Дорошенка, 37 знаходиться чотириповерховий будинок. Восени минулого року його викупив «Гранд Готель». На вул. Шевській, 10 теж розташований чотириповерховий будинок, пам’ятка архітектури національного значення. На початку 2019 року її придбала новостворена фірма колишнього воротаря винниківського «Руху». Нещодавно у цій будівлі відкрили торговий центр, у якому вже встигла спалахнути пожежа.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...