ОСТАННІ НОВИНИ

На Під Голоском збудують підземний паркінг

Наталя Дуляба

|

ТзОВ «Львів Буд Покізол» збудує на вул. Під Голоском, 4 підземний паркінг. Відповідні містобудівні умови та обмеження сьогодні, 2 листопада, видав виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у проекті рішення, підземний паркінг ТзОВ «Львів Буд Покізол» зводитиме на земельній ділянці на земельній ділянці площею 1,5 га. Цільове призначення землі – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку; категорія – землі житлової та громадської забудови. Також ділянка розташована у зоні Ж-4 – зоні багатоповерхової житлової забудови.

Зазначимо, минулого тижня мерія дозволила ТзОВ «Львів Буд Покізол» збудувати на вул. Під Голоском, 4 житловий комплекс. Відтак підземний паркінг найімовірніше спорудять для потреб майбутніх мешканців.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Львів Буд Покізол» зареєстроване саме на вул. Під Голоском, 4. Його засновниками є львів’янин Роман Жишко та Андрій Лозинський, який живе в Канаді.

Роман Жишко також володіє фірмами, що займаються торгівлею деревини, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Водночас Андрій Лозинський має бізнес, пов’язаний з орендою власного чи орендованого нерухомого майна.

Основний вид діяльності ТзОВ «Львів Буд Покізол» вказаний як будівництво житлових і нежитлових будівель. Розмір статутного капіталу компанії складає півмільйона гривень.

Як повідомляв Львівський портал, район вул. Під Голоском у Львові сьогодні активно забудовують житловими будинками.

Нещодавно містобудівну документацію на зведення житла біля Української академії друкарства міськрада Львова видала прокуратурі області та «Львівоблагропромбуду». Також поруч, на вул. Малоголосківській, ТзОВ «Імперіал Град» будуватиме ще один житловий комплекс.

А наприкінці серпня міськрада Львова людині Медведчука будувати житловий будинок поруч із вул. Під Голоском.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...