ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратурі дозволили будувати житло біля одного зі львівських вишів

Наталя Дуляба

|

Прокуратура Львівської області зводитиме багатоквартирні житлові будинки із вбудованими нежитловими приміщеннями громадського і комерційного призначення, підземним паркінгом та об’єктами інженерного забезпечення на вул. Під Голоском. Відповідну містобудівну документацію сьогодні, 18 травня, погодив виконавчий комітет Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Прокуратура Львівщини будуватиме нове житло на земельній ділянці площею 0,6400 га, що розташована поруч із Українською академією друкарства на вул. Під Голоском.

Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку; категорія земель – землі житлової та громадської забудови; вид використання – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку для працівників прокуратури. Ділянка розташована у зоні Ж-3 – зоні багатоповерхової житлової забудови відповідно до зонінгу Шевченківського району.

Максимально допустимий відсоток земельної ділянки не повинен перевищувати 47%.

Як йдеться у проекті рішення, гранично допустима висота майбутнього житла на вул. Під Голоском має становити 37 м, а це, за приблизними підрахунками Львівського порталу, – орієнтовно 12 поверхів.

Як раніше пояснювала директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, земельну ділянку прокуратура Львівщини отримала у власність минулого року взамін на землю на розі вул. Панаса Мирного – Енергетичної.

«Прокуратура мала підписаний договір з управлінням капітального будівництва на забудову ділянки на розі вул. Панаса Мирного – Енергетичної. Але були скандали з місцевими мешканцями, тому прокуратура тривалий час розробляла нову документацію на будівництво. Тобто орієнтовно рік тому ділянку на вул. Під Голоском прокуратура отримала взамін вул. Панаса Мирного – Енергетичної», – зауважила Гелена Пайонкевич.

Водночас головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначав, що у майбутніх житлових будинках на вул. Під Голоском має бути 174 квартири. А будувати нове житло, за попередніми даними, має компанія «Ріел».

Зазначимо, район вулиці Під Голоском у Львові зараз активно забудовують житловими будинками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *