З 9 до 11 вересня Львів приймає міжнародну наукову конференцію «Мистецтво лікування гриж». Майже 200 хірургів-грижологів та науковців з 11 країн світу вперше зібралися у місті Лева. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Із 1979 року конференція хірургів-герніологів щороку проходить в іншому місті світу, і ось у 2018 році вперше відбудеться в Україні, а саме у Львові.
Серед спікерів конгресу: професор Девід Чен (США), професор Сальвадор Моралес-Конде (Іспанія), Почесний Амбасадор Львова доктор Мацей Сметанські (Польща) та інші.
«Проведення конгресу такого високого рівня у Львові дозволить українським хірургам перейняти найкращий досвід від своїх іноземних колег. Три дні конференції будуть насичені наукою та практикою лікування гриж, спілкуванням із колегами та пізнанням міста», — зазначає доктор Орест Лерчук.
Урочисте відкриття конференції відбулося сьогодні о 18.30 год. у приміщенні актового залу ЛНУ ім. Івана Франка.
Наукові засідання відбуватимуться у конференц-залі готелю «Банк» за адресою: вул. Листопадового Чину, 8.
Ініціаторами проведення конференції у Львові стали Президент Української асоціації хірургів-герніологів професор Ярослав Фелештинський та делегат від України у Європейській Асоціації герніологів д-р Орест Лерчук. Захід відбудеться за підтримки Європейської Асоціації хірургів-герніологів (European Hernia Society) та Львівської міської ради.
Додамо, що ЛКП «Львівське конференц-бюро» допомагало організаторам у підготовці заявки на проведення конференції у Львові.
Довідка
Європейська Асоціація хірургів-герніологів (англ. The European Hernia Society EHS-GREPA) — неприбутковий міжнародний науковий форум, що займається вивченням та впровадженням стандартів у хірургічному лікуванні гриж. Заснований групою французьких хірургів у 1979 році, сьогодні форум нараховує 19 національних відділень та більш ніж 1100 членів. Діяльність Асоціації спрямована на покращення хірургічного лікування пацієнтів з грижами передньої черевної стінки. Включає в себе оцінку перебігу післяопераційного періоду, аналіз післяопераційних ускладнень та рецидиву грижі. З цією метою EHS проводить щорічний конгрес, на якому презентують та обговорюють нові наукові дослідження в хірургії гриж.
Олександр Косик