ОСТАННІ НОВИНИ

Вихованці Академії СВ вдосконалюють навики в бойових підрозділах ЗСУ

|

Вихованці Національної академії сухопутних військ вдосконалюють свої фахові знання під час стажування в бойових підрозділах Збройних Сил України. Про це Львівському порталу повідомили у медіа-групі Національної академії СВ.

165

Близько місяця курсанти старших курсів провідного військового навчального закладу Сухопутних військ вдосконалюють професійні навички на первинних офіцерських посадах у з’єднаннях та частинах Українського війська, які отримали бойовий досвід в зоні проведення АТО.

166

Реклама партнерів

До прикладу, курсанти, які опановують фах командирів підрозділів механізованих і танкових військ, стажуються у підрозділах окремих механізованих бригад, в яких зараз відбувається відновлення боєздатності і поповнення навченим особовим складом, справним озброєнням і військовою технікою з подальшим проведенням бойового злагодження.

167

В першу чергу, майбутні офіцери ознайомились з штатною структурою та специфікою своїх підрозділів, поспілкувались з командуванням та особовим складом.

Також майбутні випускники видового військового вишу проводять заняття з особовим складом з багатьох навчальних дисциплін, зокрема, таких як тактична, вогнева, фізична і медична підготовка, захист від зброї масового ураження тощо. Таким чином, вони отримують необхідні педагогічні навички, мають змогу краще зрозуміти потреби воїнів.

168

Окрім того, під час стажування на своїх первинних посадах вихованці Академії зможуть спробувати використати свої знання та навички, виконуючи завдання з бойового вишколу підрозділів, експлуатації та обслуговування штатної техніки, здійснення заходів індивідуальної виховної роботи тощо.

Водночас у з’єднаннях та частинах ракетних військ і артилерії на посадах старшого офіцера батареї, командира взводу управління батареї та командира батареї стажуються курсанти-артилеристи.

Під час практичних занять з підлеглими майбутні командири артилерійських підрозділів вдосконалюють навички з застосування різноманітних артилерійських систем, зокрема, мінометів 2Б11 «Сани», гармат МТ-12 «Рапіра», гаубиць Д-30 та реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град». У перші дні свого перебування в підрозділах курсанти взяли участь у проведенні контрольного огляду техніки в районі зосередження та здійснили марш до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де відбуваються заходи з бойової підготовки. Також вихованці Національної академії сухопутних військ отримали практичний досвід з розвантаження техніки, що була переміщена з районів проведення АТО залізничним транспортом.

Курсанти загальновійськового факультету впродовж майже місяця виконували обов’язки на посадах заступника командира підрозділу по роботі з особовим складом.

Не менш насиченою була програма стажування у курсантів інженерних спеціальностей. На базі однієї з військових частин вони вдосконалювали свої знання та навички, а також вчили підлеглий особовий склад особливостям фортифікаційного облаштування взводних опорних пунктів, блокпостів та базових таборів, влаштування мінно-вибухових на невибухових загороджень, ефективної боротьби з саморобними вибуховими пристроями, а також вчили солдат строкової служби порядку виконання завдань інженерного забезпечення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...