ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують на акцію проти цукрового діабету

Ірина ПУПКО, для Львівського порталу

|

В суботу, 4 червня, навпроти Театру опери та балету імені Соломії Крушельницької о 12.00 всі охочі зможуть зробити безкоштовний аналіз крові на рівень глюкози та холестерину, а також – виміряти кров’яний тиск. Про це на прес-конференції розповіли медики, передає кореспондент Львівського порталу.

цукровий-діабет

«Окрім інформації про рівень цукру в крові, у двох медичних пунктах-наметах буде можливість отримати освітні матеріали – листівки із рецептами здорового харчування, а пацієнти, у яких діагностують цукровий діабет – отримають консультації фахівців та рекомендації на додаткові обстеження. Цей захід є дуже важливими, оскільки лише в Львівській області є 2000 хворих, серед яких 900 осіб – це діти. І ця цифра лише росте», – розповідає завідувач лікувально-консультативного відділення Медичного центру «Інтерсоно Medicover Group» Мирослава Децик.

Наступного дня, 5 червня, на підтримку хворих, 20 волонтерів Medicover Group проїдуть на велосипедах понад 1000 км. Одна група, зі складом двох львівських волонтерів, виїде зі Львова, а інша – із Закопане. Фініш має відбутись в Гдині 12 червня, де учасникам запропонують безкоштовні огляди і кулінарні семінари.

Організаторами даної акції є Medicover Foundation – польська загальнонаціональна програма профілактика діабету. Цьогоріч до акції вперше доєднались український медичний центр Інтерсоно Medicover Group, Synevo та Damiana Medical Centre.

Довідка

Цукровий діабет на сьогодні є невиліковною хворобою, яка виникає через неправильний спосіб життя та призводить до ряду захворювань : серцево-судинних, сліпоти, ниркової недостатності, гангрени нижніх кінцівок. За статистикою, кожні 7 секунд хтось помирає через ускладнення, викликані діабетом. До 2035 року приблизно 592 мільйонів юдей страждатимуть від цієї хвороби.

Є 2 типи діабету: інсулінозалежний (1 тип) й інсулінонезалежний (2 тип). Цукрового діабету 2-го типу можна уникнути, якщо змінити спосіб життя, неправильне харчування і недостатню кількість фізичної активності.

Фото: korysniporady.com.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...