ОСТАННІ НОВИНИ

Журналістам показали захоплений «Угерський спиртзавод»

|

Молодики, які проникли на територію «Угерського спиртзаводу» влаштували справжній погром. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

404

Варто було невідомим проникнути на територію заводу, як розпочалося свавілля. Нападники, які представилися людьми від Андрія Гнатуша, що напередодні «оголосив» себе новим керівником підприємства.

408

Нападники перерили та порозкидали стоси документів, понищили техніку, поламали столи.

409

Також «активісти» пошкодили нову лабораторію, в яку було вкладено 300 тисяч гривень.

411

Чи постраждав виробничий цех будуть з’ясовувати слідчі.

410

Як відомо, поліція затримала всіх «тітушок», які захоплювали «Угерський спиртзавод».

412

Раніше Львівський портал повідомляв, що керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе взяла під особистий контроль справу із захопленням «Угерського спиртзаводу».

413

Як відомо, сьогодні о шостій годині ранку понад три сотні озброєних людей захопило територію Угерського спиртзаводу. За словами керівництва підприємства, люди, які захопили завод, озброєні дуже серйозно.

414

Після цього керівник Нацполіції Львівщини Дмитро Загарія приїхав на «Угерський спиртзавод» і після його перемовин «тітушок» повезли у райвідділок. Однак частина залишилися на території заводу.

Нагадаємо, вчора майже пів тисячі працівників спиртзаводів Львівщини мітингували під стінами Верховної Ради України. Люди вимагали  припинити тиск на їхні підприємства, розслідувати причетність керівництва Міністерства агрополітики та ДП «Укрспирт» до дестабілізації роботи заводів та корупційних фінансових схем в спиртовій галузі. Увечері того ж дня невідомі увірвались в лікарню та розбили голову директору спиртзаводу. Змушували підписати заяву на звільнення.

Ще раніше, 12 березня, працівники ДП «Угерський спиртзавод» повідомили, що невідомі особи пробували силою захопити їхнє підприємство. Близько 20 невідомих осіб проникли на територію державного підприємства і спробували зайняти адміністративні приміщення. Разом з невідомими був Андрій Гнатуш, який повідомив, що його призначили новим керівником підприємства. Андрій Гнатуш, за словами працівників, посилався на наказ голови ліквідаційної комісії концерну «Укрспирт» Дениса Чернова. На місце події працівники заводу викликали поліцію, після чого невідомі особи поспішили покинути територію державного підприємства. Окрім того, на заводі зібрались працівники підприємства та мешканці села Угерськ з обуренням на дії невідомих та з намірами захистити держпідприємство.

Своєю чергою, Андрій Гнатуш подав заяву в поліцію Стрийського міжрайонного відділу Національної поліції України у Львівській області про напад на нього.

Додамо, від початку цього року це вже третя спроба захоплення невідомими державних підприємств спиртової галузі на Львівщині. Провокації та спроби захоплення державних підприємств були на Струтинському спиртзаводіта Вузлівському спиртзаводі.

Пізніше керівництво об’єднаної профспілки ДП «Укрспирт» та представники державних підприємств на спільній прес-конференції заявили про спроби «смотрящих» від «сім’ї» Януковича повернути контроль над прибутковими підприємства спиртової галузі, а відтак вчора працівники спиртзаводів Львівщини пікетували Верховну Раду та МінАПК.

Фото: Ярослав Сиваківський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *