ОСТАННІ НОВИНИ

Невідомі увірвались в лікарню та розбили голову директору спиртзаводу. Змушували підписати заяву на звільнення

|

Невідомі особи сьогодні увірвались до Комунальної 8-мої міської клінічної лікарні та побили директора «Угерського спиртзаводу» Андрія Малишевського, який перебував там на лікуванні. Про це «Львівському порталу» повідомили працівники підприємства.

1456144816_1415173239_kulak23082013 (1)

За попередньою інформацією невідомі зайшли  палату Андрія Малишевського та вимагали, щоб той підписав заяву на звільнення з посади керівника спиртзаводу. Коли чоловікам не вдалось добитись свого, вони нанесли важкі удари в голову Малишевському.

«Львівський портал» дізнається про деталі цієї події.

Нагадаємо, сьогодні майже пів тисячі працівників спиртзаводів Львівщини мітингували під стінами Верховної Ради України. Люди вимагали  припинити тиск на їхні підприємства, розслідувати причетність керівництва Міністерства агрополітики та ДП «Укрспирт» до дестабілізації роботи заводів та корупційних фінансових схем в спиртовій галузі.

12 березня, на ДП «Угерський спиртзавод» невідомі особи пробували силою захопити підприємство. Близько 20 невідомих осіб проникли на територію державного підприємства і спробували зайняти адміністративні приміщення. Разом з невідомими був Андрій Гнатуш, який повідомив, що його призначили новим керівником підприємства. Андрій Гнатуш, за словами працівників, посилався на наказ голови ліквідаційної комісії концерну «Укрспирт» Дениса Чернова. На місце події працівники заводу викликали поліцію, після чого невідомі особи поспішили покинути територію державного підприємства. Окрім того, на заводі зібрались працівники підприємства та мешканці села Угерськ з обуренням на дії невідомих та з намірами захистити держпідприємство.

Своєю чергою, Андрій Гнатуш подав заяву в поліцію Стрийського міжрайонного відділу Національної поліції України у Львівській області про напад на нього. Разом з тим, він не розповів, чому прийшов на підприємство із майже двадцятьма невідомими особами спортивної зовнішності.

Додамо, від початку цього року це вже третя спроба захоплення невідомими державних підприємств спиртової галузі на Львівщині. Провокації та спроби захоплення державних підприємств були на Струтинському спиртзаводі та Вузлівському спиртзаводі.

Фото: khustnews.in.ua

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *