ОСТАННІ НОВИНИ

З початку року на Львівщині поліцейські розшукали 75 зниклих дітей

Юлія Шпак

|

Цьогоріч в області провели 299 профілактичних рейдів і виявили 26 дітей. Про це сьогодні, 11 квітня, під час брифінгу  повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

 

«Впродовж першого кварталу цього року працівниками служб у справах дітей області спільно з працівниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів освіти проведено 299 профілактичних рейди і виявлено 26 дітей. Порівняно з минулим роком кількість дітей зменшилась, 8 дітей влаштували до притулку», – цитує Володимира Лиса прес-службі Львівської ОДА.

Найбільше профілактичних заходів провели у Львові, Бориславі, Кам’янці- Бузькій,  Радехівському та Турківському районах.

«Під час рейдів обстежили 515 сімей, попередили 342 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності 133 батьків за неналежне виконання обов’язків.  Цьогоріч суттєво покращилась робота порівняно з минулим»,  – повідомив Володимир Лис.

Як проінформував  начальник сектору ювенальної превенції ГУ Національної поліції у Львівській області Віктор Новачук впродовж першого кварталу надійшло 77 повідомлень про зникнення дітей, знайшли 75.

«На розшук дітей залучаємо усі можливі засоби, знайшли 75 дітей, ще двоє у розшуку. Також упродовж  трьох місяців працівниками ювенальної превенції виявлено  881 правопорушення, з них  88 скоїли неповнолітні, за реалізацію алкогольних та тютюнових виробів склали 13 адміністративних протоколів, за насильство в сім’ї – 18 протоколів, за доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння – 20, за неналежне виконання батьківських обов’язків притягнено до відповідальності 631 батька», – проінформував Віктор Новачук.

Окрім того він наголосив, що проведено 439  інформаційних лекцій  у начальних закладах області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...