ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Тракту Глинянського та прилеглих вулиць закликають підключатися до мереж водовідведення

Вероніка Рой

|

До кінця осені триватимуть роботи по проекту каналізування вулиць вул. Тракт Глинянський, вул. Козацька, вул. Кошова, вул. Яричівська, вул. Ромаданівська. Загалом в межах проекту буде прокладено 1690 погонних метрів трубопроводів. Завдяки цьому 162 будинки, переважно приватної забудови, у Личаківському районі отримають можливість підключитися до мереж централізованого водовідведення. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Закликаємо мешканців вказаних вулиць звертатися у ЛМКП «Львівводоканал» за дозвільними документами для законного під’єднання до каналізації. На сьогодні технічні умови отримали 58 замовників. Це лише 35% від загальної кількості будинків.

Водночас застерігаємо споживачів від самовільного приєднання до каналізаційних мереж. Адже такими діями можна створити передумови для погіршення загального стану водовідведення, що становить загрозу для суспільних інтересів у цілому», – наголосили у ЛМКП «Львівводоканал».

З переліком документів, необхідних для отримання технічних умов, можна ознайомитися на сайті ЛМКП «Львівводоканалу» http://lvivvodokanal.com.ua/residents/joinnetwork/gettu/ або отримати консультацію за телефоном Сервісного центру – 240-11-40.

Нагадаємо, на реалізацію проекту каналізування у Личаківському районі місто виділило близько 9 мільйонів гривень.

Фото: Vgorode

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...