ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні у Львові стартує театральний фестиваль під відкритим небом

Катерина Родак

|

Цими вихідними, 2 та 3 вересня, на території Стрийського парку у Львові вперше відбудеться театральний фестиваль під відкритим небом «Кіт Ґаватовича». Про це повідомили у Львівській міськраді.

Цей фестиваль об’єднав театральних діячів зі всієї України – Київський молодий театр, театр «Арабески» з Харкова та театр «Art & Гарт» із Сєвєродонецька, а також такі зіркові діячі театрального мистецтва, як Олексій Вертинський, Рима Зюбіна, Місько Барбара, Олег Онещак, Ярослава Кравченко, Марія Копитчак та інші!.

Програма театрального фестивалю під відкритим небом «Кіт Ґаватовича» розділена трьома блоками – «Кіт слухає» (це сніданки з зірками, а також обговорення), «Кіт тренується» (лекції та тренінги) та «Кіт дивується»я (безпосередні покази вистав).

Директор фестивалю Єва Якубовська розповіла: «Цього року у наші програмі ви зможете не лише поспілкуватися із Римою Зюбіною та Міськом Барбарою у межах сніданку, який, як завжди, відбудеться об 11.00, але взяти участь у обговорення гострого питання гендерної нерівності у професійній театральній сфері. Крім того, хочу виділити нові форми, які ми презентуватимемо – це тренінги-покази, де будуть не лише безпосередні учасники тренінгу, але й ті, хто, у як реаліті-шоу, буде це спостерігати. До нас із перформативними моновиставами завітає Олексій Вертинський, а також харківський театр «Арабески». Також хотіла би виділити Сєвєродонецький колектив, який привезе своє прочитання «Чекаючи на Ґодо» Беккета». Перформативне читання для нас покажуть наші львівські актори – це Олег Онещак та Марія Копитчак, чекає нас також знайомство із форум театром та movement performance. І це не випадково, адже основний акцент цього року є на перфомативних практиках у театрі. Не обійшлось цього року і без спеціального кінопоказу від наших партнерів із мистецької формації «Wiz-Art», вони підготували короткі метри про перформанси нашого життя під збірною назвою «Назва, що стосується фільмів про перформанси».

Для того, аби взяти участь у тренінгах та прослухати лекції необхідно зареєструвати або в інтернеті заповнивши форму, яка розміщена на офіційній сторінці фестивалю у Facebook або ж 2 вересня від 10.00 до 15.00 безпосередньо на локації фестивалю.  Цього року всі заходи є також повністю безкоштовними. На території фестивалю діятиме спеціальна читацька зона із гамаками та кріслами, яку розробили спільно із «Видавництвом Старого Лева, а також дитяча локація Пан Вус, де з дітками займатимуться аніматори.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...