ОСТАННІ НОВИНИ

До 20 липня обіцяють відновити фонтан «Водолій» на Коперника

|

До 20 липня у Львові відкоригують проект реконструкції фонтану «Водолій». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації проект з реконструкції та відновлення фонтану «Водолій» на вул. Коперника передано для аналізу та внесення корекцій розробнику проекту Українському регіональному спеціалізованому науково-реставраційному інституту «Укрзахідпроектреставрація». Цей проект був розроблений ще у 2007 році на замовлення управління капітального будівництва Львівської міської ради.

«Проект реконструкції та відновлення фонтану «Водолій» на вул. Коперника був розроблений ще у 2007 році . За цей час відбулося багато змін, як у цінах на матеріали так, можливо, і з’явилися нові, сучасніші підходи до виконання цих робіт. Тому ми передали його проектній організації, яка його розробляла – «Укрзахідпроектреставрація», для детального аналізу і внесення корекцій. Однак, проаналізувавши проект та детально обстеживши фонтан, побачили, що потрібно ще внести додаткові роботи, яких не передбачено в проекті. Мова йде, зокрема, про ремонт підпірних стінок. Попередньо вартість робіт може становити приблизно 600 тис. грн. Відкоригований проект «Укрзахідпроектреставрація» обіцяє надати 20 липня. Коли отримаємо проект, подаватимемо його на експертизу. А вже опісля проводитимемо торги на визначення виконавця робіт», – розповів Андрій Зозуля, в.о. голови Галицької районної адміністрації.

Нагадаємо, фонтан «Водолій», що розташований навпроти пам’ятника Маркіянові Шашкевичу, датують 1970-ми роками. Його авторкою є покійна відома львівська художниця Теодозія Бриж. Він виконаний у формі струмочка, що витікає з глечика, який тримає в руках міфічний Водолій.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...