ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові покажуть унікальну колекцію одягу для людей з легеневою гіпертензією

|

У п’ятницю, 5 травня, у Львові з нагоди Міжнародного Дня Легеневої Гіпертензії відбудеться унікальний захід – показ колекції одягу, створеної українськими дизайнерами для людей із рідкісним захворюванням – легенева гіпертензія. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

На подіум вийдуть 20 моделей віком від 3 до 66 років хворих на легеневу гіпертензію, які приїдуть до Львова з різних куточків України. Створити для них модні  образи зголосилось більше двадцяти дизайнерів одягу та аксесуарів з різних міст України. З кожною моделлю дизайнер працював індивідуально створюючи унікальне вбрання, враховуючи побажання моделей та особливості фігури. Важливим об’єднуючим елементом показу став синій колір та метелик, як цьогорічний символ Міжнародного Дня Легеневої Гіпертензії.

Важливим нюансом є те, що одяг та аксесуари залишаться у подарунок усім учасникам-моделям, що задіяні у показі.

Після завершення заходу відбудеться тихий аукціон, у якому буде представлено більше тридцяти лотів, що має на меті зібрати кошти для пацієнта з легеневою гіпертензією – Мар’яни Кізюк, яка потребує трансплантації органокомплексу серце-легені.

Організаторами заходу є Оксана Куліш – керівник ЛМБФ «Сестри Даліли» та ГО «Асоціація Рідкісного Захворювання України – Легенева Гіпертензія» (PHURDA), Юлія Аронова – голова ГО «Розправлені крила», дизайнер Катерина Кароль та Оксана Рубай, радник міського голови Львова.

«Пацієнти з легеневою гіпертензією відрізняються від пересічних людей тільки тим, що їм важко дихати. Ми хочемо продемонструвати всім, що ми настільки ж красиві, які й інші. Нам не хочеться проводити заходів, які будуть депресивними і акцентувати увагу на тому, що ми не такі. Хочемо використати новий, позитивний підхід для привернення уваги до проблем пацієнтів із легеневою гіпертензією», – так окреслила мету заходу Оксана Куліш, Президент ЛМБФ «Сестри Даліли».

Відбудеться показ у приміщенні Музейно-культурного комплексу «Львіварня». Початок о 19.00. Контактна особа – Оксана Куліш, тел.098-531-79-09.

Фото: організатори

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...