ОСТАННІ НОВИНИ

Львівське сміття уже докотилося до зоологічного заказника

|

Понад десяток фактів вивезення побутових відходів зі Львова виявлено на Тернопільщині з початку року. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив начальник обласного управління екології та природних ресурсів Орест Сінгалевич, пише Укрінформ.

«За перший квартал цього року екологи виявили 13 фактів вивезення побутових відходів громади Львова на окремі території Тернопільщини. Так, двічі львівське сміття було виявлено в межах Беримівської сільської ради Зборівського району, у Шумському та Монастирському районах. Такі факти зареєстровано ще у шести районах області. Більше того, відходи із Львова навіть з’явилися у зоологічному заказнику місцевого значення «Коцюбинчики», – розповів Сінгалевич.

За його словами, загальна площа засмічених львівським сміттям земельних ділянок сягнула майже 2700 кв. м. Орієнтовна сума збитків складає більше 500 тис. грн.

Нині на Тернопільщині є понад сім сотень стихійних сміттєзвалищ. У травні на розгляд Тернопільської обласної ради буде винесено програму, якою передбачено формування окружних центрів акумулювання твердих побутових відходів.

Заплановано створити 5-6 центрів приймання сміття, що в перспективі дозволить налагодити ефективну систему утилізації відходів на території Тернопільської області.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...