ОСТАННІ НОВИНИ

«Моя 3G-сім’я». Школярка зі Львівщини – фіналістка скрайбінг-проекту

|

Старшокласниця зі Львівської області стала фіналісткою проекту «Покоління мобільного інтернету», організованого національним телеком-оператором «Київстар» спільно з Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Київстару».

Анна Манько, учениця 11 класу Яворівської загальноосвітньої школи №2, створила скрайбінг-ролик на тему «Моя 3G-сім’я», який розповідає про історію розвитку зв’язку та про те, які мобільні сервіси можуть стати в нагоді дорослим і дітям.  Її робота  була відзначена членами журі як одна з найкращих серед 97  робіт  в категорії «Онлайн-скрайбінг».

Як відомо, скрайбінг – це нова презентаційна техніка, суть якої – візуалізація ключового змісту швидким малюнком. Обов’язкові складові – текстова озвучка та відеоряд, що виникає паралельно з розповіддю. Що чуємо, те і бачимо – саме завдяки цьому скрайбінг є ефективним методом презентації, а також неординарним способом створення анімаційних роликів.

«Я познайомилася з цією технікою тільки у вересні цього року, вона мені дуже сподобалася. Ролик ми створювали разом з мамою, в неї  є хобі писати вірші – так і народилася моя історія. По правді кажучи, ролик створювався  один вечір, і тому це для мене дійсно успіх – вийти у фінал!» – поділилися Анна.

Цього року 139 школярів з 22 областей України створили 350 хвилин відео про можливості, які відкриває людям швидкісний мобільний інтернет. В фіналі фестивалю опинилися школярі з Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Додаткові номінації та подарунки стали приємним сюрпризом для тих учасників, які не ввійшли в число фіналістів, проте створили неординарні креативні роботи, що розповідають про переваги швидкісних мобільних технологій.

«Бажання вчителя викладати більше нової та корисної інформації + природне прагнення дітей до творчості = відмінний результат! Я хочу подякувати своїм колегам, які знаходять можливість і час додатково займатися з учнями, допомагають їм вивчати нові техніки та програми, підтримують їх участь у фестивалях і конкурсах. Це величезний внесок у становлення і розвиток наших дітей», – зазначила Ірина Сокол, голова журі, старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Нагадаємо, що Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» стартував напередодні літніх канікул.  Технічним партнером проекту виступив бренд Neffos компанії TP-Link.  Організатори   запропонували учням 5-11 класів разом з викладачами створити скрайбінг-ролики про можливості та переваги швидкісного мобільного інтернету 3G. У процесі підготовки конкурсних робіт українські школярі та вчителі познайомилися з новою презентаційної технікою і тепер зможуть ефективно використовувати скрайбінг у навчальному процесі.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...