ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати таки виділили землю бійцю АТО, що отримав відмову у Садового

|

Учора, 10 листопада, під час засідання сесії міської ради депутати виділили бійцю АТО земельну ділянку у межах міста. За відповідне рішення проголосувало 43 міських обранців, передає кореспондент Львівського порталу.

лмр

Як відомо, боєць Валерій Бондарчук уже одного разу отримав відмову від депутатів міськради у виділенні йому вільної землі, яку він особисто знайшов.

В. Бондарчук навіть звертався особисто до міського голови, втім отримав таку відповідь: Пан Андрій Садовий зустрічається зі мною і каже: «Я вам цю земельну ділянку не дам. В будь-якому разі я її продам, відповідно, використаю ці кошти на потреби громади». Я казав йому, що він чинить незаконно», – зазначив В. Бондарчук.

15 вересня 2016 року питання виділення землі бійцю АТО уже виносилося на розгляд депутатів. Втім тоді міські обранці не проголосували за це питання, порушивши цим рішення суду. Детальніше – тут.

Та учора 10 листопада, депутати таки проголосували це питання і виділили на вулиці Гайовській земельну ділянку В. Бондарчуку.

«Надати громадянину Бондарчуку Валерію Олександровичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га на вул. Л. Гайовської (біля будинків        №№ 20, 22) для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку за рахунок земель, що не надані у власність або користування, з подальшим переведенням їх до земель житлової та громадської забудови»,  -йдеться в ухвалі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...