ОСТАННІ НОВИНИ

Архбудінспекція не давала дозволу забудовувати парк «Знесіння», - мерія

|

Як повідомляють у міській Інспекції ДАБК, жодних дозволів на початок будівельних робіт не видавали. Відтак, працівники виїхали на місце та проводять відповідну перевірку, повідомляє прес-службі міськради Львова.

znesinnya

За словами керівника міського юридичного управління, за цією справою вже кілька років триває судова тяганина.

Як розповідає Гелена Пайонкевич, з 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ «Архібуд» щодо оренди цієї земельної ділянки.

«На цій ділянці були документи на право власності на фактично зруйновані споруди, які належали військовій частині. І після відчуження цих споруд було порушено кримінальну справу, оскільки підпис керівника військової частини про дозвіл на вилучення земельної ділянки був сфальсифікований. Станом на сьогодні ця кримінальна справа так і не дійшла до свого завершення. Орім того, ця земельна ділянка межує з територією «Знесіння», а, згідно з рішенням сесії міської ради, усі ділянки поруч, які виділяються, повинні долучатися до меж парку. Тож позиція громади міста є такою, щоб не допустити на цій земельній ділянці жодної забудови, а долучити її до парку», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Відтак, за її словами, сьогодні на вказаній земельній ділянці розпочалось будівництво. Як зазначають у міській Інспекції ДАБК, дозволу на початок будівельних робіт вони не видавали, тож працівники Інспекції на місці проводять перевірку.

Раніше повідомлялось, що у парк «Знесіння» зайшла будівельна техніка.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...