ОСТАННІ НОВИНИ

В Італії стався новий потужний землетрус

|

В центральній Італії вранці у неділю стався новий потужний землетрус магнітудою 6,5 балів – лише через три доби після того як у цьому ж регіоні сталися три землетруси магнітудою 4,6 – 5,9 белів. Про це повідомляє видання La Stampa.

540

За даними Центру геофізики та вулканології Італії, перший поштовх магнітудою 6,5 було зафіксовано о 7.41 ранку. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині 10 км в районі міст Норчія, Пречі, Віссо і Кастель Сант Ангело сул Нера.

О 8 ранку було зафіксовано ще один землетрус магнітудою 4,1.

Землетрус відчувався і на значній території Австрії – зокрема, у містах Карінтія, Стірія і Зальцбург.

В Італії поштовхи також відчувалися у Римі. Через них було припинено рух на трьох гілках метро. Пожежники повідомляють, що отримали десятки дзвінків від наляканих людей.

У містах поблизу епіцентру повідомляють про значні руйнування.

«Все розламалось на шматки, я бачив стовпи диму, це катастрофа» – сказав Марко Рінальді, мер міста Уссіта, яке найбільш постраждало під час землетрусу 26 жовтня.

У місті Норчія землетрус зруйнував Базиліку Святого Бенедикта 14 століття і собор Святої Марії.

Від нового землетрусу постраждало і місто Аматріче, зруйноване під час землетрусу у серпні.

Про загиблих і постраждалих наразі не повідомляється. Рятувальники намагаються визначити, чи були у зруйнованих будівлях люди.

Як повідомлялося, ввечері 26 жовтня три землетруси сколихнули центральну Італію, поштовхи відчувалися по всій країні, значна частина містечка Уссита регіону Марке в провінції Мачерата зруйнована.

Нагадаємо, у серпні центральну Італію сколихнув землетрус, який, за даними Національного інституту геофізики і вулканології, мав магнітуду 6.0 і глибину 4 км.

Кількість загиблих від землетрусу, який тоді сколихнув центральну Італію 24 серпня, сягнула 293 осіб.

ЄП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...