ОСТАННІ НОВИНИ

У Міненергетики божаться, що проблем із опалювальним сезоном не буде

|

Ніяких  проблем з опалювальним сезоном не буде. Про це Міністр енергетики та вугільної промисловості  Ігор Насалик , передає  Львівський портал з посиланням на прес-службу Кабміну.

opalennya

Міністр нагадав, що з таким  питання неодноразово зверталися й раніше, проте літо за умов  спекотної погоди  вдалося пройти без зауважень. За словами Ігоря Насалика,  накопичення палива здійснюється повністю відповідно до  графіка, затвердженому Кабінетом Міністрів України в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. «Хочу запевнити всіх жителів нашої країни, що ніяких проблем з опалювальним періодом в Україні не буде», – підкреслив Міністр.

Ігор Насалик також зауважив, що для такої впевненості є  ціла низка підстав. Зокрема, в Україні значно збільшено обсяг виробництва електроенергії – на величину, еквівалентну півмільйона тонн вугілля. Також Міністр зазначив, що база теплової генерації у два рази перевищує потреби України. Крім того, на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля. Ще 0,5 млн тонн зафрахтовано в рамках диверсифікації поставок вугілля в Україну.

Міністр підкреслив, що Міненерговугілля відповідально ставиться до виконання робіт з підготовки до зими, здійснюються планові ремонти енергоблоків. «Жодних проблем в енергетичному секторі немає і, я думаю, не буде», – підсумував Міністр.

Фото: kharkivoda.gov.ua

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...