ОСТАННІ НОВИНИ

У Трускавці прокурори відібрали в підприємців приміщення аптеки через несплату оренди

|

За втручання органів прокуратури Львівської області повернуто майно територіальної громади міста Трускавець. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

аптека

Зокрема, Дрогобицькою місцевою прокуратурою до господарського суду Львівської області було подано позов в інтересах держави в особі управління комунальної власності Трускавецької міської ради до КП «Аптека 267», розташованої у місті Трускавець по вулиці Стебницькій про стягнення заборгованості по орендній платі в розмірі більше 35 тисяч гривень, розірвання договору оренди та повернення в комунальну власність приміщення вартістю майже 900 тисяч.

У подальшому, під час судового розгляду вказаної справи безпосередньо працівники прокуратури Львівської області відстоювали позицію місцевої прокуратури. Як наслідок, господарський суд Львівської області підтвердив законність вимог прокуратури, задовольнивши позов в повному обсязі.

На даний час, зазначену суму заборгованості уже стягнуто, договір оренди розірвано, а майно повернуто територіальній громаді Трускавця.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...