ОСТАННІ НОВИНИ

Вже завтра у Брюховичах відкриють унікальний центр для дітей з особливими потребами

|

У Брюховичах відкриють перший освітньо-соціально-культурний центр для дітей з особливими потребами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

ditina-malyuye

На Львівщині запрацює мережа освітньо – соціально – культурних центрів – закладів нового типу на базі шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів. Вони призначені для забезпечення всебічного розвитку особистості та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами шкільного віку. Уже у п’ятницю, 7 жовтня, першим двері відчинить заклад у смт. Брюховичі на базі «Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая», в якому перебуває 30 дітей з особливими потребами.

Про це повідомила.

За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій, в освітньо – соціально – культурних центрах створено умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, а також для організації їх дозвілля у поєднанні з психолого-педагогічним супроводом в позаурочний час. Для створення цих закладів з обласного бюджету виділили 910 000 гривень.

Урочисте відкриття  Центру розпочнеться о 13:00 за адресою: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 1. У програмі відкриття центру – анімаційна та шоу-програма, аеродизайн, боді – арт для дітей та запуск небесних ліхтариків.

Також, як повідомила директор департаменту, 1 листопада 2016 року відбудеться відкриття другого освітньо – соціально – культурного центру для 15 дітей з особливими освітніми потребами на базі Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст за адресою: вул. Личаківська, 35а.

Фото: beogradzadecu.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...