ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться презентація книги про першого чеченського президента Джохара Дудаєва

|

В рамках Форуму видавців 15-17 вересня у Львові відбудеться презентація книги Алли Дудаєвої про першого президента Чечні «Мільйон перший. Джохар Дудаєв». Про це пише UAinfo, передає Львівський портал.

dudayev

У книзі розповідається про життєвий шлях першого президента, розкриваються особливості чеченського народу, його прагнення до незалежності. Вона дозволяє зрозуміти характер Джохара Дудаєва, його погляди на життя.

Назва книги – «Мільйон перший» – пов’язана з відомим висловом покійного президента. Якось у нього запитали: « А скільки у чеченців генералів?», на що Джохард Дудаєв відповів: «Кожен чеченець – генерал, я ж тільки мільйон перший!».

dudayev1

У виданні широко представлені документи останніх років життя, промови та інтерв’ю Джохара Дудаєва, його листування. Книга також містить вірші Алли Дудаєвої, які вона присвятила чеченському народу.

«Мені довелося написати книгу, щоб побороти безліч чуток, які почали посилено ширитися, – про те, що Джохар живий. Люди мали знати, як він загинув», – каже авторка книги.

Фото: uainfo.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...