ОСТАННІ НОВИНИ

«Золотий лев» запрошує поринути у неймовірний світ театру

|

Цього року Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев -2016», на якому презентуватимуть свої вистави театри з різних країн світу, відбудеться з 17 вересня по 2 жовтня. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

театр

В програмі фестивалю  львів’яни та гості міста зможуть побачити надзвичайні вистави дуже потужних театрів з Румунії, Польщі,  Молдови, Литви, Грузії, Угорщини, України та інших країн, які показуватимуться на сценах Львівських театрів та на площах Львова.

Зокрема на фестивалі  будуть представлені наступні театри:

Вільнюський міський театр з виставою «На дні» – режисер Оскарас Коршуновас. Його вистави були представлені на всіх континентах світу. Такі потужні фестивалі, як Авінйонський фестиваль (Франція),  Единбурзький фестиваль (Шотландія),  Віденський фестиваль (Австрія) та ін. вже бачили вистави цього геніального режисера. Нам надзвичайно приємно, що прихильники «Золотого лева» зможуть побачити виставу Оскараса Коршуноваса у Львові.

Вистави Автанділа Варсімашвілі львів’яни бачили не один раз. Цього року ми привозимо його останні прем’єри «Ревізор» М.Гоголя та «Механічний апельсин» Е. Берджес.

Вперше в Україні буде показана вистава надзвичайно відомого румунського режисера Олександра Гоусфатера «Багато шуму з нічого» за твором В. Шекспіра. Емоційний матеріал Шекспіра злився із темпераментом акторів з Румунії, а візуалізація режисера Олександра Гоусфатера принесла багато нагород в різних країнах Європи та Америки.

Режисерські постановки Єжи Зоня глядачі Львова бачили не один раз на сцені і на вулиці.  Цього разу ми привозимо виставу «Хор сиріт» за романом Гая Гросса. Цю виставу вже побачили глядачі країн Європи і Америки. Режисура Єжи Зоня завжди є незвично візуальна і емоційна.

Роман Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва» глядачі побачать у режисурі Лінаса Зайкаускаса, головного режисера драматичного театру ім. Юозаса Мільтініса (м. Паневежис, Литва).

Безперечно, вистави відомих українських режисерів, таких як С.Мойсеєв, Я.Федоришин, А.Бакіров, Р.Держапільський, С.Павлюк та ін. також будуть представлені на фестивалі «Золотий лев – 2016»

Отож, щиро запрошуємо всіх до Львова на ці два тижні, щоб насолодитись неймовірним  мистецтвом світових шедеврів і поринути в надзвичайну атмосферу театрального дійства.

Фото: hotelslvov.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...