ОСТАННІ НОВИНИ

Найбільш затребуваними в Україні є програмісти і технічні фахівці, - МОН

|

В Україні найбільшим попитом на ринку праці нині користуються фахівці у сфері IT та різних технічних спеціальностей. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає «Главком».

програміст

«Міністерство економіки збільшило державне замовлення на програмістів, на фахівців у сфері IT. Бо є очевидна недостатність їх на ринку праці. Натомість так само були збільшені місця на інженерні, власне, технічні спеціальності. Це те, що нам дуже потрібно», – зазначила вона.

Водночас очільниця міністерства уточнила, що подібна ситуацію на ринку праці можливо спрогнозувати на 5-6 років. «Бо бакалаври вийдуть за 4 роки, магістри – ще пізніше. А інститут прогнозування ринку праці у нас, на жаль, розвинутий надто слабо і над ним ще багато потрібно працювати», – додала вона.

Разом із тим відомство зменшило держзамовлення на право, економіку. «Цих фахівців вже дуже багато. Крім того, за цими спеціальностями є попит і на платне навчання. Якщо проаналізувати попит на контрактну форму навчання, то, в першу чергу, як бачимо, люди готові платити за здобуття юридичних, економічних та філологічних спеціальностей», – розповіла міністр.

Фото: 2017pik.pp.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...