ОСТАННІ НОВИНИ

Розслідування справи що підпалу бази «Беркут» у Львові «заглухло» на початках

|

Львівська прокуратури зупинила досудове розслідування щодо вибуху на базі «Беркуту». Проте, за наявності нових фактів чи свідчень, обіцяла його відновити. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

прокуратура

5 квітня під час зустрічі прокурора Львівської області з громадськістю Львівщини окремі представники громадських організації вкотре звинуватили прокуратуру у неповному та неефективному, на їхню думку, розслідуванні кримінального провадження за фактом умисного знищення майна шляхом вибуху в приміщенні БМОП «Беркут», яке мало місце 20.02.2014 у Львові на вулиці Тролейбусній. За їх словами, слідчі прокуратури не вжили усіх заходів до встановлення та допитів осіб, що були свідками вищевказаних подій.

Прокуратура інформує, що слідчий та процесуальний керівник у вказаному кримінальному провадженні упродовж 2014-2015 років неодноразово через засоби масової інформації зверталися до громадян, які володіють будь-якою інформацією про згадані обставини, з проханням надати свідчення та допомогти таким чином, встановити винних осіб, щоб притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Незважаючи на це, з урахуванням результатів зустрічі прокурора області з громадськими активістами та їх можливу обізнаність про осіб, які були свідками обставин вибуху в приміщенні БМОП «Беркут», досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні буде відновлено, а з ними будуть проведені необхідні подальші слідчі дії.

«Принагідно, просимо усіх, хто володіє будь-якою інформацією про обставини зазначеного кримінального правопорушення чи був свідком вищевказаних подій, прибути до слідчого відділу прокуратури Львівської області (м.Львів, вул.Городоцька, 16) до слідчого Рубцова В.В. або зателефонувати за номерами телефонів: (032)2590474; (032)2590478», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Назнаємо, 20 лютого 2014 року сталася пожежа в казармі «Беркута» у Львові. Після пожежі були знайдені трупи 2 співробітників «Беркута».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...