ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні у Нідерландах проходить референдум щодо асоціації України з ЄС

|

У Нідерландах сьогодні, 6 квітня, пройде консультативний референдум щодо асоціації України і Європейського Союзу.

нідерланди

Його проведення регулюється недавно прийнятим голландським законом про консультативний референдум, згідно з яким громадяни можуть вимагати організації такого референдуму за прийнятими законами або угодами, інформує телеканал «112».

Для того, щоб референдум відбувся, був ініційований запит і зібрано понад 420 тис. підписів при необхідних 300 тисячах.

Ділянки для голосування на референдумі в Голландії будуть відкриті з 7:30 ранку до 21:00 (з 8:30 до 22:00 за київським часом). Взяти участь в голосуванні можуть громадяни Нідерландів, які досягли 18-річного віку. Потрібно прийти на виборчу дільницю зі спеціальним запрошенням (stempas) і документом, що посвідчує особу. На ділянці видадуть бюлетень і червоний олівець. Питання на референдумі звучить так: “Ви за чи проти закону про затвердження договору асоціації між Європейським Союзом і Україною?”. Потрібно в полі “за” або “проти” поставити червону позначку. Зіпсовані бюлетені будуть визнані недійсними. У кабінці має перебуває одна людина, тільки люди з інвалідністю можуть отримати допомогу в кабінці для голосування.

Після того як вибір зроблений, потрібно скласти бюлетень і кинути його у виборчу скриньку. Для того, щоб референдум був визнаний таким, що відбувся потрібна явка не менш як 30% громадян (приблизно 3,8 млн осіб).

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...