ОСТАННІ НОВИНИ

Начальник юстиції Львівщини буде приймати громадян скайпом

|

Через два тижні, орієнтовно з 2 квітня, начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області та його заступники будуть проводити прийом в онлайн режимі. Про це сьогодні, 16 березня під час прес-конференції у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

юстиція

Посадовець зазначив, що у режимі онлайн незручностей не буде.

«Це є прототип програми скайп. Відбуватиметься запис на прийом приблизно так: людина заходить на сайт Міністерства юстиції, пише «я хочу поспілкуватися з начальником  юстиції Львівської області», система їй визначає час, відбувається пряме з’єднання з начальником юстиції по відеозвязку», – розповів він.

За його совами, такий онлайн прийом з часом замінить виїзні прийоми.

«Для чого їхати в Старий Самбір, витрачати багато часу, коли до тебе на прийом приходить двоє-троє осіб. Цей час можна використати з більшою користю», – зазначив Я. Жукровський.

Він стверджує, що ця послуга вже запрацює або 1 квітня, або наприкінці березня

«Для цього ми обладнали спеціальний кабінет, який пристосований для таких он-лайн прийомів. Ця програма буде фіксувати всі наші розмови. Тому що міністр хоче бачити як його підлеглі спілкуються з громадянами», – каже Ярослав Жукровський.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...