ОСТАННІ НОВИНИ

Скоро львів’ян штрафуватимуть за вигул собак без повідка

|

У львівських парках почали облаштовувати спеціальні вигульні майданчики для собак, і це будуть єдині місця в парках, де тварини зможуть бути без повідка та намордника. Про це сьогодні, 23 лютого, на брифінгу розповіли координатори проекту, передає кореспондент Львівського порталу.

DSC_1664

Покарання за вигулювання собак без повідків і намордників вже давно прописане в Кримінальному кодексі України, проте раніше скаржитись було не можна, адже спеціальних місць для собак не було. Проте вже в березні у парку імені Івана Франка з’явиться перший такий вигульний майданчик і поліцейські зможуть сміливо штрафувати порушників.

Директор ЛКП «Лев» Олег Мацех зазначив, що це робиться для того, щоб ті, хто боїться собак, могли спокійно гуляти парками, знаючи, що і вони в безпеці, і господарі тварин задоволені.

Довідка

Стаття 154 КК України (порушення правил тримання собак і котів) передбачає, що вигулювання собак без повідків і намордників (крім  собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) в невідведених для цього місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото: Соломія Григор’єва

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Кримінальна відповідальність? Хто дав цим безграмотним неукам право писати статті?

  2. Професіоналізм журналістів зашкалює. Ви в курсі, що статття 154 ККУ це примушування вступу у статевий зв’язок? Натякну: кримінальні і адміністративні правопорушення – це різні речі. І для останніх також є свій спеціальний кодекс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...