ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні створять єдину систему надання допомоги пораненим за стандартами НАТО

Ольга Денисяка

|

В Україні створюють єдину систему надання допомоги пораненим на основі стандартів країн НАТО та бойового досвіду українських медиків. Про це заявила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова.

«Ми створюємо єдину ефективну систему надання медичної допомоги пораненим на основі стандартів країн НАТО та бойового досвіду українських медиків. Тому для нас дуже важлива спільна робота і допомога тих людей, які з 2014 року створюють умови порятунку життя на передовій. Вдячна всім за участь у заході та дискусії над актуальними питаннями змін», – наголосила Наталія Калмикова під час обговорення реформування системи допомоги при бойовій травмі.

Водночас перший заступник міністра охорони здоров’я України Сергій Дубров зазначив, що наразі відбувається активна робота над створенням нових клінічних протоколів, на основі Joint Trauma System: «До початку осені ми плануємо підготувати 30 протоколів. Просимо всіх долучатися до обговорення».

Під час зустрічі також обговорили реформування нової системи підготовки військовослужбовців з тактичної медицини.

«Сьогодні ми маємо перезавантажити систему підготовки і вийти на якісно новий рівень. Навчання має проходити за одними єдиними правилами і базуватися на кращому вітчизняному та зарубіжному досвіді», – додала керівниця Департаменту охорони здоров’я МОУ Оксана Сухорукова.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *