ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині зустрічали військових правоохорців, що повернулися із зони АТО

|

У суботу, 13 лютого, із району виконання завдань в зоні проведення Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, повернувся особовий склад Західного Територіального управління Військової служби правопорядку.

ато2

Про це Львівському порталу повідомили у Регіональному медіа-центрі МО України.

Солдати та офіцери ЗТУ ВСП упродовж декількох місяців виконували завдання за призначенням на одному з найвідповідальніших напрямків зони АТО.

«Завдання, які виконували наші хлопці – не прості. Це і забезпечення діяльності військових комендатур у населених пунктах Донбасу, і підтримання законності та правопорядку в районах виконання завдань підрозділами Збройних Сил України та інших військових формувань держави, супровід військових колон, патрулювання, охорона об’єктів тощо», – розповів заступник начальника ЗТУ ВСП по роботі із особовим складом підполковник Федір Федчик..

До складу загону ЗТУ ВСП у зоні АТО обов’язково входить й група спецпризначення. Спецназ ВСП – бійці перевірені і досвідчені. Зокрема, за період проведений у районі виконання завдань, група неодноразово залучалась до проведення реальних бойових операцій. Обставини не деталізують, втім, кажуть, що доводилось займатись контрдиверсійною діяльністю, проводити оперативно-розшукові дії, шукати схованки зі зброєю та боєприпасами, які поплічники терористів та члени ворожих ДРГ залишали на території підконтрольній українській владі.

ато1

Зустріч бійців була по-домашньому теплою та емоційною. За традицією, командир загону прийняв хліб та сіль з рук дружин своїх підлеглих Алли Лотоцької, Ольги Бойко та Віткторії Король. Жінки розповіли, що декілька місяців із хвилюванням очікували повернення своїх чоловіків. Втім, особовий склад загону повернувся додому у повному складі.

«Ми самі також є військовослужбовцями за контрактом. Розуміємо, що наші чоловіки роблять важливу справу. Хвилюємось, звичайно, переживаємо, але знаємо, що хлопці повернуться до нас живими і неушкодженими. Це найкращий подарунок до Дня Закоханих – побачити коханого!», – говорить солдат Алла Лотоцька.

Начальник Західного Територіального управління Військової служби правопорядку ЗС України полковник Микола Бобик за успішне виконання бойових завдань, мужність та професійність вручив відомчі відзнаки та грамоти десятьом солдатам та офіцерам підрозділу. Серед нагороджених: капітани Михайло Дерека та Андрій Вовкунович, прапорщик Олексій Копанєв, сержант військової служби за контрактом Володимир Семенович, солдат військової служби за контрактом Дмитро Грабазей.

Окрім офіційного вручення нагород і подяк від командування, за традицією військовиків привітав 58 будинок офіцерів невеликим експрес-концертом. Методист 58 будинку офіцерів Анна Маякова та соліст Львівського Національного театру опери та балету Віталій Загорбенський виконали декілька пісень.

Увесь особовий склад, який прибув із зони АТО до пункту постійної дислокації військової частини, отримав п’ять діб відпустки для відпочинку та психологічної реабілітації в родинному колі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...