ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відновлять занедбаний сквер на розі вулиць Героїв УПА та Кульпарківської

|

У Львові взялися за відновлення пострадянського  скверу на розі вулиць Героїв УПА та Кульпарківської.  Про це йдеться у депутатському зверненні «Самопомочі», яке отримав Львівський портал.

сквер

Як наголошують депутати, у Львові є достатньо парків, які потрібно відновлювати, і один із них – на перехресті Героїв УПА та Кульпарківської. Окрім занедбаного стану, увагу до себе привертає і фонтан, який свого часу виконував роль градирні тодішнього заводу «Кінескоп». Цю споруду використовували для охолодження води атмосферним повітрям.

фонтан

«Він досить великий і колись радував мешканців своєю величчю. На сьогодні це величезний смітник та котлован, який ще й створює небезпеку для перехожих, а особливо для дітей», – зазначається у повідомленні.

Відтак депутати звертаються до міського голови з проханням провести роботи по благоустрою скверу та території, на якій знаходяться залишки фонтану.

У відповідь на запит міський голова Львова Андрій Садовий під час пленарного засідання доручив своєму заступникові Ростиславу Дацьківу напрацювати разом з депутатом, представниками бізнесу та громадськістю план відновлення скверу. Щодо фонтану ,який перетворився у великий смітник, то тут ситуація важча, адже ця споруда перебуває у приватних руках.

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Власника фонтану заставити його реставрувати або оштрафувати на сотню тисяч гривень за недотримання санітарних норм в місті .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...