ОСТАННІ НОВИНИ

До кінця року тарифи на опалення зростуть в півтора рази

|

Тепло здорожчає щонайменше в півтора рази до кінця 2016-го, пише ТСН.

опалення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в галузях енергетики та комунальних послуг, анонсувала підвищення тарифів у кілька етапів. Наступний – уже першого квітня.

За вимогами Євросоюзу, споживачі мають купувати теплоносії за ринковою ціною вже до 2017-го. Зараз українці сплачують тільки 65% вартості і вже вчаться заощаджувати і тепло, і гроші.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Действующая власть принялась целеноправлено, в угоду своим хозяевам из-за океана, уничтожать население Украины. Это ж надо додуматься поднимать тарифы на тепло,газ, воду,эл.энергию, при средней зарплате $200-250,пенсии $50-60, до за облачных высот. Основную часть населения превращают в животных. Люди не смогут себе позволить помыться.посмотреть телевизор,вечером почитать книгу и т.д. Я уже не говорю о том,что это все скажется на питании людей. И не дале тот момент,что на улицах будут вырывать из рук сумки с продуктами. Короче говоря,голодомор не за горами,но тот устроили “проклятые” москали,а этот будет сотворен нашими демократами и “народными” депутатами.

  2. За вікном температура +10 а батареї дуже гарячі . Вікна треба відкривати. Ми платимо за підігрів зовнішньої температури . Залізничтеплоенерго пора перестати наживатися за рахунок некомпентентої роботи ваших структур . Котельня на вул. Роксоляни .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...