ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янин влаштував у лікарні нелегальний завод

|

На території однієї з лікарень львів’янин організував «міні-завод» з виробництва паперових ящиків, на які наносились товарні знаки відомих виробників. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області.

ящики1

Працівники поліції затримали зловмисника під час продажу чергової партії готової продукції.

Під час проведення перевірки правоохоронці встановили особу організатора та місце знаходження друкарні. Типографія розміщувалась на території однієї з лікарень, а її діяльність організував директор одного з товариств міста. Підприємець винайняв промислові приміщення та налагодив виробництво фальсифікованої тари. Друкували контрафакт на спеціальному промисловому обладнанні.

ящики

Виготовлену контрафактну продукцію реалізовували особам, які в подальшому пакували в неї фальсифіковану горілку, каву, пральний порошок, цемент тощо. Упакована «липова» продукція реалізовувалась у торгівельній мережі області.

Під час збуту чергової партії товару працівники Управління захисту економіки НП України у Львівській області затримали директора товариства. Львів’янин продав чотири тисячі паперових ящиків для горілки, за які отримав 20 тисяч гривень.

За місцем незаконного виробництва правоохоронці виявили та вилучили станок для нанесення офсетним способом поліграфії, шість станків для нарізання картонного паперу, два поліуретанові кліше з логотипами відомих виробників кави, п’ять тонн непорізаної сировини та іншу паперову тару (ящики) із нанесеними на них логотипами прального порошку, цементу.

Також на місці виготовлення поліграфії затримано двох робітників, причетних до незаконного виробництва та реалізації контрафактної тари.

За незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару передбачене покарання у вигляді штрафу від 170 до 255 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Фото: ГУ НП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...