ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд повинен мати мужність визнати, що не справився, та подати у відставку, - Михайло Цимбалюк

|

«Прийняття державного бюджету на 2016 рік – чергова ганьба уряду Арсенія Яценюка», – заявив в.о. голови Львівської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОПО ВО «Батьківщина».

цимбалюк

«Були порушені всі терміни подачі бюджетної резолюції і проекту бюджету, який повинен був бути у парламенті уже в вересні цього року. Ми наступаємо на ті самі граблі, на які наступили при прийнятті бюджету на цей рік. Ми пам’ятаємо грудень 2014 року, коли Прем’єр-міністр, розмахуючи титульною сторінкою бюджету на 2015 рік, просив: «Голосуйте за цей документ, бо інакше ми будемо тут зустрічати Новий Рік.  В державі – війна! Наступного року ми вже так бюджет приймати не будемо». Рік попрацювали, вносили постійно зміни до діючого бюджету. Розрахунки були проведені неправильно. Коли в державі не працює економіка, то яке може бути перевиконання бюджету? Це проблема непрофесійних людей, які працюють в уряді. Вони свідомо (або несвідомо) занизили показники дохідної частини, а зараз тішаться, що у нас є перевиконання бюджету. А перевиконання – це можливість розподіляти кошти у ручному режимі. Що й було зроблено урядом Яценюка», – констатує Михайло Цимбалюк.

За його словами, бюджет на 2016 рік – це бюджет руйнації української держави.

«Місцеве самоврядування отримало більше відповідальності, але менше фінансів. Знищується наука. Окрім як на НАНУ не виділено коштів на жодний науковий підрозділ у державі. У міністерствах і відомствах введено нову статтю – на наукові дослідження. Це неприпустимо. Адже ми розуміємо, що у цих міністерствах і відомствах немає реальної науки», – веде далі керівник «Батьківщини» Львівщини.

Михайло Цимбалюк виокремлює також проблему профтехосвіти, навчальних закладів 1-го та 2-го рівнів акредитації: «Вони переходять на місцеве фінансування. Але достатньо грошей на це уряд не виділяє – не більше 40 відсотків від потреб. В закладах профтехосвіти навчаються діти здебільшого з малозабезпечених та багатодітних родин. Вони мали би мати можливість бути забезпеченими проживанням у гуртожитках, харчуванням. А тепер органи місцевого самоврядування думають, де взяти на це гроші?».

На думку Михайла Цимбалюка уряд також свідомо знищує село.

«Фермери та інші виробники сільськогосподарської продукції залишені один на один зі своїми проблемами. Пільгове оподаткування забрали цілком. А ПДВ будуть повертати великим зернотрейдерам, які відправляють продукцію за кордон, і одразу автоматично повертатимуть кошти. Селяни стурбовані. Складається враження, що цю галузь свідомо знищують. Коли ми говоримо про створення нових територіальних громад – укрупнення, то таким чином село також свідомо знищується. Оскільки це потягне за собою урбанізацію, міста по кількості населення збільшуватимуться, а село вимиратиме. Тоді виникає питання, а хто ж буде обробляти цю землю? Чи не готується сьогоднішній уряд до великої купівлі-продажу української землі – тієї найбільшої цінності, яка ще збереглася в народу? Крім того бачимо великі перекоси і темні плями у фінансуванні тих чи інших проектів, які до цього не передбачалися кошторисом», – констатує «батьківщинівець».

Михайло Цимбалюк наголошує, що матері, які самі виховують дітей, родини, що втратили годувальника, теж недоотримають соціальних коштів. Адже стандарти та компенсації по пільгах також відправлені на місцеві бюджети. Відтак міста (особливо обласного підпорядкування) та районні центри будуть невідомо де вишукувати на все це кошти (перевезення пільгових категорій громадян, оплата послуг зв’язку).

«Я вже не кажу про тарифи та тарифоутворення. Знову розрахунки йдуть по ціні на газ, яка найбільше впливає на ціну на комунальні послуги. Так от уряд вкладає ціну на газ 7 200 грн за кубометр. А ціна знизилася! Я вже не кажу про газ вітчизняного видобування, який вкладається в собівартість приблизно 2 000 грн! Коли 2/3 суспільства отримують субсидії, то хіба це господарка? Хіба це професіонали в уряді? Це люди, які себе дискредитували, і повинні визнати, що вони – банкрути, і не можуть сьогодні керувати державою. Як наслідок – подати у відставку. А не шантажувати суспільство і парламент, мовляв, якщо Яценюк не буде Прем’єром, то вони виходять з коаліції. Якщо ви дбаєте про державу, то не повинні говорити, хто буде Прем’єром. А розглядати проблему в цілому. Майте мужність визнати, що ви не справилися. Нехай в уряд зайдуть професіонали, фахівці, які будуть якісно робити свою роботу, незалежно від партійності», – наголошує Михайло Цимбалюк.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Респект та повага до таких людей які захищають народ. Дай Бог сили, наснаги та здоров”я!

  2. Голова обласної партії “Батьківщина” підняв болючі питання…Як можна було відмінити виплати матерям які самі виховують дітей???? Це вже перейшло всі межі допустимого

  3. Фаховість та досвід керівника львівської Батьківщини переможуть. Україну повинні розбудовувати ПРОФЕСІОНАЛИ, незалежно від партійності.

  4. З таким бюджетом країна не проживе 2016 рік. Народ доведений до зубожіння. Економіка зруйнована, село на межі виживання. Прийняли бюджет який тільки погіршить ситуацію. Чомусь тільки голова львівської батьківщини відразу вказує на суттєві проблеми в бюджеті, які зруйнують науку та освіту. Дивує що керівництво львівщини мовчки спостерігає за цим всім

  5. потрібно змінювати рівень економіки, рівень довіри до уряду. Не може працювати уряд, до якого немає довіри у людей, а є роздратування, немає віри жодній заяві, жодному слову, є несприйняття в суспільстві, немає реформ а тільки корупція та зубожіння населення.

  6. Відчувається що Михайлу Цимбалюку добре знайома львівщина та її слабкі сторони, проблеми науки,села та соціальних гарантій в Україні. Тішить, що в політику прийшли такі професіонали!!!

  7. Чинна влада повинна дослухатися до думки таких досвідчених керівників та науковців як Цимбалюк!

  8. До влади повинні прийти професіонали з жорстким стилем керівництва – такі як Цимбалюк. Тільки тоді будуть зміни на краще

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...