ОСТАННІ НОВИНИ

Для бабусь та дідусів проведуть пізнавальні екскурсії Львовом

|

Для людей старшого віку з усіх районів області організують екскурсії Львовом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

01_40

“Усі люди поважного віку, які бажають провести цікавий та мистецький день у Львові, мають лише залишити заявку на поїздку у Народному домі свого населеного пункту. Потім керівники  закладів подають цю інформацію керівникам відділів культури районів. На основі цих даних формують групи охочих відвідати Львів. За дорученням голів  РДА у районах організують доїзд для бабусь та дідусів до Львова. А вже цікаву та пізнавальну програму організує наш департамент, враховуючи побажання гостей”, – директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

Зазначимо, що такі екскурсії організовуватимуть у всіх районах області. Можливість виїзду та цікаву і  пізнавальну програму для них у місті забезпечить департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА спільно із місцевою владою районів.

Нагадаємо, що 13 грудня особи старшого віку і дідусі та бабусі із сіл Радехівського району мали нагоду провести день Святого Андрія по-мистецьки. Гості із сіл Оглядів, Опліцько, Нивиці, Монастирок-Оглядівський  побували на службі у Соборі Св. Юрія, оглянули пам’ятник Митрополиту Андрею Шептицькому, відвідали храми Андрія, Преображення, Єзуїтів. Також послухали цікаву інформативну лекцію про українську іконографію під музичний супровід у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького та побували на пізнавальній екскурсії у музеї Історії релігії.

Фото: uarp.org

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...