ОСТАННІ НОВИНИ

Цимбалюк береться радикально оновити та реформувати партію «Батьківщина» на Львівщині

|

«Моє завдання №1 – аби Львівська обласна партійна організація «Батьківщини» зайняла на політичній мапі області те місце, якого вона вартує. Щоб усі мешканці області знали чітку позицію лідера, мали можливість висловити свою думку і відчути підтримку. Не важливо – чи партія в коаліції, чи в опозиції», – заявив новий голова Львівської обласної організації партії «Батьківщина», колишній голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк в інтерв’ю виданню Zaxid.net.

5

«В партії будуть кадрові зміни. В «Батьківщину» повинні прийти люди, які мають досвід, які впевнені, що буде результат. І щоб партію не лихоманило, потрібно зробити усе, аби не було людей, які просто використовують імідж партії, рейтинг лідера. І потім, досягнувши певних меркантильних інтересів, забувають про совість, честь та стають ланцюгами механізму усіляких політичних технологій, – наголосив М.Цимбалюк. – Я запропонував усім діалог. І Львівській міській організації також. Для мене важливо зрозуміти, чому так сталося, що партію в регіоні довели «до ручки». Аби в майбутньому не робити схожих помилок. Є відтік з партії патріотів. Вони пішли. Їх думку проігнорували. Моє завдання – повернути тих патріотів, які ще мають бажання бути в «Батьківщині» і наповнити її новим змістом».

Також, за словами нового очільника партійної організації, певні напрямки діяльності осередку скоро очолять громадські активісти та волонтери.

«Намагатимуся активно залучати різноманітні громадські, волонтерські середовища. Це те нове, чого раніше не мало наше громадянське суспільство. Мовлю про волонтерство, благодійність. Ми думали, що цього не може бути у нас, в Україні. Прикро звісно, якою ціною нам це далося. Але рівень громадянського суспільства настільки виріс, що волонтерство стало нормою нашого життя. І я докладатиму усіх зусиль, аби ці люди стали активними представниками нашої партії. Більше того, щоби вони очолили певні напрямки. Домовленості уже є», – підкреслив Михайло Цимбалюк.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

 1. львівській Батьківщині пощастило з керівником. Михайло Цимбалюк згуртує навколо себе досвідчених фахівців, відтепер в партії все буде на найвищому рівні!

 2. Михайло Цимбалюк наведе порядок в партії. Випадкових людей там не залишиться.

 3. Приємно чути що в політику прийшов такий професіонал як Михайло Цимбалюк, який добре знає львівщину та її проблеми. Досвід, витримка та авторитет такого “важковаговика” допоможуть згуртувати актив партії для продуктивної роботи

 4. В такій великій парторганізації є безліч проблем і це правильно, що Цимбалюк береться до їх вирішення, бо як того не зробити, то всі ці проблеми скоро зруйнують партію.

  1. Цимбалюк підніме рівень довіри до Батьківщини на Львівщині, мудрий та порядний керівник!

   1. Михайло Михайлович завдяки професійним та особистим якостям завжди досягає своєї мети, працює на позитивний результат. Думаю рейтинги Батьківщини найблищим часом зростуть

    1. Має великий досвід роботи на різних посадах. Організаційний та управлінський хист Цимбалюка спрацює на вдалий результат для партії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...