ОСТАННІ НОВИНИ

Аваков закликає шукати серед поліцейських хабарників

|

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков просить повідомляти про випадки хабарництва чи несумлінної роботи в поліції. Про це він сказав під час свого звіту про роботу за рік, пише Українська правда.

аваков

Аваков зазначив, що колишні міліціонери пройдуть переатестацію, а паралельно в поліцію будуть набирати нових людей через конкурс, при цьому кількість співробітників зменшать.

“Не потрібно реагувати на те, що там чи сям усе ще є міліціонер-хабарник або попадається несумлінний чиновник. Потрібно про це говорити, сигналізувати, потрібно відкрито з цим боротися, тому що йде процес очищення”, – сказав міністр.

“Ми роздягли кволе, розжиріле, старезне тіло міліції, якою вона була, – воно (тіло) усе покрите коростою, воно негарне. Ми починаємо лише над ним працювати. Ми починаємо його мити, упорядковувати – а ви прямо зараз хочете, щоб вона (поліція) була хорошою”, – додав він.

“Дайте час. Дайте шлях пройти, крок за кроком. У популярній грузинській реформі все не сталося на раз. Вони йшли цим шляхом 7 років. У нас немає 7 років – ми пройдемо це за рік, а потім підемо ще далі”, – заявив Аваков.

“Тотальна переатестація всього персоналу МВС пройде по всій країні. Кожен міліціонер пройде тести, пройде співбесіди й за необхідності – пройде перевірку на детекторі брехні. Кожна людина, яка надягне форму офіцера поліції, пройде всі перепони й атестації”, – сказав міністр.

За словами Авакова, такий поліцейський матиме право на повагу суспільства.

“Тоді суспільство має дати йому повага навзаєм, послух його законним вимогам, гідну зарплату”, – сказав він.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...