ОСТАННІ НОВИНИ

Обмовка Порошенка викликала хвилю коментарів українських волонтерів

|

Українські волонтери, військовослужбовці та активісти обговорюють казус президента Петра Порошенка щодо його висловлювань про роль волонтерів та про їхній внесок у загальну перемогу.

парашенка

Спочатку в ході урочистостей з нагоди 24-ї річниці Збройних сил України та Дня захисника Вітчизни Порошенко заявив: “Хочу подякувати волонтерів, які в перші години, дні і місяці війни, коли було найважче, віддавали останнє. І без цього вкладу ми все одно перемогли б. Але було б набагато важче “.

Пізніше президент вибачився і зазначив, що “без волонтерів, без всього українського народу, наша перемога була б неможлива”.

Цензор.НЕТ зібрав добірку думок з приводу даних висловлювань президента.

Khrystyna Bondarenko, журналіст Hromadske.tv: “Без Президента ми б теж перемогли, але було б набагато швидше”.

Святослав Стеценко, громадський діяч: “Звичайно, якби навіть НЕ волонтери, Порошенко б переміг. Скажу більше – ВІН переміг би, попри волонтерів та добровольців. Нас всіх переміг. Питання, чи надовго”.

Сергій Стерненко, лідер одеського “Правого Сектора”: “А може без цього президента ми б перемогли?”

Михайло Макарук, волонтер “Народного тилу”: “Пане президент, ми б i без вас перемогли i переможемо …

Ольга Лень, журналіст, головний редактор NEWSru.ua: “Не часто зустрінеш таку концентрацію сенсаційніх новин, як в цих двох реченнях Порошенка відносно перемоги й без волонтерів. Але це ж добре, що нарешті висловився: тепер всі ми в курсі, що Президент і його Адміністрація живуть у паралельній реальності. В тій самій, де живе і велика частина населення, яка також бажає існувати так, ніби ніякої війни вже немає. І це виборці Петра Олексійовіча. А не ми. І тепер питання, що НАМ з ЦИМ робити ?

Максим Музика, військовослужбовець: “Аж до сьогоднішнього дня у мене залишалися крихти сумнівів, що оскільки я багато чого не знаю, у президента є щось світле і мудре в голові і щось тепле в серці. Але зараз я бачу лише лицемірство, брехню, непомірну гординю і абсолютну впевненість у своїй правоті і винятковості. Ні. Це не привід рвати волосся на грудях. Просто факт, який потрібно враховувати “.

Леонід Маслов, військовослужбовець: “Геніальний Шоко … Шокінолюб вибачився! Ура! Оргазм настав у всіх порохофілов. Молодець! Воістину сильна особистість! Крутяк! Ось це лідер! Взяв відповідальність! Мужньо! Сильно! Прям рубонув з плеча: вибачте! Це фсьо ! Тільки от невдача: він не сказав кого ж він все-таки переміг …. ”

Фото: korrespondent.net

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. А колы вин встыг ПЕРЕМОГТЫ ???? Де Парад в Севастополи ? Там де маеток того клоуна Гелетея в Англии ?Волонтеры им як кистка в горли ! Бо воны своею працею тычуть мордою тых фельмаршалив – скилькы б вони змоглы всього купить, якбы не кралы !!Паскуды ганебни !

  2. Щось в мене підкрадається думка …..що порошенко ще гірше яника…диктатор

  3. Цілком вірно! Без зради Генштабу та без неспроможного Головнокомандуючого українські патріоти стали б чинити опір російській окупації ще в Криму і події в Донбасі мали б зовсім інший сценарії. Боягузство та зрада орденоносних великозіркових генералів – ось причина програшу війни с сепаратистами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...